G   = stoffelijke Resten geïdentificeerd  Foto: Wendy Broer-van der Hak (2004)
= Persoonlijke Informatie (incl. begraafplaats) en eventueel foto's
= Foto van grafsteen
*   = Stoffelijke resten niet herkend / gevonden

G   = Physical remains identified 
= Personal Information: place of burrial and pictures (when available) 
= Picture of tomb stone
*   = Physical remains not identified / found

Klik op foto voor grotere afbeelding
Click picture for larger photo

1941 1942 1943 † 1944 † 1945 † 

1944
Achternaam
Last name
vóórnamen
first names
geb.datum
date of birth
geboorteplaats
place of birth
 
Vrijdag 7 januari
Friday, January 7th
Kok Hermanus, Matthias 21-11-1917 Heerenveen G
Ludema Jan 04-09-1908 Hoogkerk G
Verleun Johannes, Adrianus, Jozef 13-08-1919 Amsterdam G
Vreugdenhil Krijn 26-04-1896 's-Gravenhage G
Woensdag 12 januari
Wednesday, January 12th
Spronk Marinus 05-11-1900 Utrecht G
Donderdag 13 januari
Thursday, January 13th
Baarle van Maarten 23-01-1899 Rotterdam G
Beuzemaker Nicolaas 06-12-1902 Amsterdam G
Clerck de Arthur, Franciscus 23-05-1899 Clinge G
Clerck de Deodathus, Edmond, Ph. 19-06-1900 Axel G
Mil van Remmet, Huibert 20-02-1902 Rotterdam G
Pronk Maarten 12-02-1923 Scheveningen G
Schalker Cornelis, Johannes, Pieter 31-07-1890 's-Gravenhage G
Dinsdag 29 februari (Verzetsgroep 'Oranje Vrijbuiters')
Tuesday, February 29th (resistance group 'Oranje Vrijbuiters')

Klik hier voor achtergrond-
         informatie over de Oranje Vrijbuiters      
     
                            

          
 
                                           

Klik op de foto's voor grotere afbeelding/click pictures

Abma Roger, Henri, René 17-05-1919 Roozendaal G
Beek van Andries 09-05-1909 Apeldoorn G
Fischer Leo 11-02-1897 Somotsjin G
Hegge Antonius, Josephus, Rud. 11-12-1920 ´s-Gravenhage G
Heij Cornelis 27-11-1919 Utrecht G
Heij Leonardus, Cornelis 02-02-1914 Utrecht G
Holswilder Johannes 16-02-1902 Schoonhoven G
Keizer Karel 14-05-1911 Amsterdam G
Kerkhof Christiaan 09-10-1900 Leeuwarden G
Koetsveld van Hans 23-11-1918 Rotterdam G
Loewenstein Heinz 17-02-1919 Breslau (D) G
Martens Jacobus, Alexander 10-08-1923 Haarlem G
Meulenkamp Egbertus, Maria 03-05-1918 Kampen G
Oorschot van J. Bob 30-12-1919 Medan G
Postma Klaas 25-12-1904 Meppel G
Roon van Herman, Frans 23-05-1922 Rotterdam G
Spoelstra Thomas, Franciscus, H. 14-05-1914 Utrecht G
Verhage Pieter 17-11-1921 Gapinge G
Dinsdag 7 maart
Tuesday, March 7th
Schäfer Friedrich, Wilhelm 16-02-1909 Düren G
Zaterdag 11 maart
Saturday, March 11th
Muetgeert Hendrik, Jan 19-06-1911 Huizen G
Woensdag 22 maart
Wednesday, March 22nd
Vloet Petrus, Johannes, Maria 27-10-1914 Oploo G
Donderdag 30 maart
Thursday, March 30th
Dalemans Jan, Frederik 21-09-1908 Amsterdam G
Donderdag 13 april
Thursday, April 13th
Schipper Karel, Matheus 06-03-1919 ´s-Gravenhage G
Vrijdag 14 april
Friday, April 14th
Berg van den Gerrit, Jan 29-05-1919 Arnhem G
Drogt Hendrik 10-02-1920 Avereest G
Hoberg Jan 28-09-1925 Castricum G
Jagersma Fokke 12-09-1920 Gasseltenijeveen G
Jansen Gerard 13-02-1923 Meppel G
Kippers Johannes 23-06-1899 Veendam G
Kraal Jacob 12-02-1914 Ruinerwold G
Lengton Willem 04-04-1917 Zwolle G
Rijkmans Jan, Daniël 03-02-1920 Steenwijk G
Timersma Wiepke, Harm 08-12-1896 Kommerzijl G
Maandag 24 april
Monday, April 24th
Bakker Tjalling 26-08-1901 Den Helder G
Meijer Johannes 04-01-1909 Amsterdam G
Vries de Hendrik 15-07-1912 Steenwijk G
Donderdag 11 mei
Thursday, May 11th
Hos Hendrik, Pieter 01-12-1906 Haarlem G
Jansen Thies, Jan 09-06-1906 Delfzijl G

Foto: Richard Broer (2004)
Eerebegraafplaats Bloemendaal/Field of Honor Bloemendaal
Klik op foto voor grotere afbeelding/Click picture

Zaterdag 20 mei
Saturday, May 20th                                

Hissink Johan 28-02-1911 Deventer G
Hoogendoorn Johannes 21-12-1898 Haarlem G
Jaspers Wouter 04-10-1910 Rotterdam G
Jorritsma Willem 10-12-1920 Leeuwarden G
Kranenburg Anton 27-06-1918 Enkhuizen G
Kriek de Abraham 11-08-1903 Dordrecht G
Roukens Gerrit, Joseph 28-05-1908 Rotterdam G
Ruppert Izaak, Hendrik 21-04-1923 Amsterdam G
Snelleman Petrus, Gerardus, Frederik 13-06-1894 Rotterdam G
Spitters Cornelis, Antonius 01-12-1919 Waalwijk G
Wierenga Dirk, Eliza 25-05-1922 Bierum G
Zeeuw Jan 02-12-1911 Velsen G
Zwaag van der Jan 04-05-1905 Sneek G
Zaterdag 5 augustus
Saturday, August 5th
Giesen Wilhelm, Herman, Gerard 06-12-1909 Berlijn
Dinsdag 5 september
Tuesday, September 5th
     
Bloemendal Robert 30-03-1906 Keulen
Zaterdag 9 september
Saturday, September 9th
     
Koning Simon 26-06-1906 Bovenkarspel
Vrijdag 28 oktober
Friday, October 28th
Bont de Hendrik 10-05-1917 's-Gravenhage G
Buning Hendrik, Coenraad 14-07-1912 Malang G
Colthoff Pieter, Christiaan 07-09-1883 ´s-Hertogenbosch G
Corstanje Nicolaas 10-02-1919 Goes G
Driesprong Stephanus, Jacobus 19-11-1919 Boskoop G
Kleisen Albertus, Dirk 31-12-1922 Baarn G
Obermeijer Vilmos 02-12-1914 Boedapest G
Pril Franz, Gerhardus, Frederik 18-10-1904 Rheine G
Smits Pieter, Cornelis, Jacobus, M 14-11-1908 Rotterdam G
Wiegel Antoon, Frederik 08-11-1913 Schiedam G
Donderdag 2 november
Thursday, November 2nd
Keve Franciscus, Aloysius, Hendr. 10-09-1907 Amsterdam G
Maandag 6 november
Monday, NOvember 6th
Cramer Bernard 17-09-1922 ´s-Gravenhage G
Drughorn Arnold 29-05-1918 ´s-Gravenhage G
Ecury Segundo, Jorge, Adelberto 23-04-1922 Aruba G
Fentener van Vlissingen Pieter, Arnoud 01-12-1919 Delft G
Gottlieb Hendricus, Martinus, Jan 13-01-1916 ´s-Gravenhage G
Hanegraaf Willem 20-09-1921 Nijmegen G
Rijk van Ommeren Frank 04-11-1918 Paramaribo (Suriname) G
Sloot van der Jan 18-02-1911 Rotterdam G
Woensdag 8 november
Wednesday, November 8th
Waal van der Bastiaan 16-05-1923 Slikkerveer *
Donderdag 9 november
Thursday, November 9th
Duin van Bastiaan, Dingeman 24-10-1919 Rotterdam G
Haagsma Ids 24-05-1921 Terschelling G
Hart ´t Jan, Adrianus 05-01-1913 Rotterdam G
Ludwig Frans, Nicolaas 11-05-1925 Heemstede G
Ruijter de Frans, Bernard 30-03-1902 Rotterdam G
Verolme Jacob, Arij 19-11-1918 Nieuwe Tonge G
Maandag 13 november
Monday, November 13th
Jansen Gijsbert 14-08-1918 Rotterdam G
Koopman Anne, Willem, Arie 19-05-1911 Dordrecht G
Visser Paulus 13-09-1919 Rotterdam G
Zwaan Hendrik, Theodoor 30-05-1917 Rotterdam G
Vrijdag 17 november (gefusilleerd op het nabijgelegen landgoed Duindigt)
FRIday, november 17th
Graauw la Jan 22-11-1908 's-Gravenzande G
Graauw la Johannes 20-04-1912 's-Gravenzande G
Spronsen van Jacobus, Adrianus 31-07-1921 Hoek van Holland G
Spronsen van Johannes 28-11-1922 Hoek van Holland G
November, nadere datum niet bekend    
November, date unknown
Eenstroom Christiaan, Johan 25-03-1899 Haren G
 
G   = stoffelijke Resten geïdentificeerd
=  Foto van grafsteen
*   = Stoffelijke resten niet herkend / gevonden

G   = Physical remains identified 
= Picture of tomb stonE
*   = Physical remains not identified / found

 

1941 1942 1943 † 1944 † 1945
 TERUG